לוגו-

סיפורי הצלחה

תביעות אובדן כושר עבודה

למרות שאיבד את כושרו לעבודה סברה חברת הביטוח כי יכול לשוב לעבוד. בעקבות תביעתנו זכה התובע לפיצוי המתקרב ל-3,000,000 ₪!

התובע, יליד 1965, שימש כמנהל רכש בחברת לוגיסטיקה, לקה לדאבון הלב במחלת לב ובעקבותיה נפגע מצבו הנפשי. התובע פנה לחברת הביטוח על מנת שזו תשלם את תגמולי אובדן כושר עבודה הפיצוי המגיע לו, אולם זו דחתה את תביעתו בטענה כי כשיר לשוב לעיסוקו. בתביעה שהוגשה ע"י משרדנו הוכח כי אינו כשיר לעבודתו. לאחר מו"מ ממושך, הגיעו הצדדים להסדר לפיו התובע קיבל ויקבל עד תום הפוליסה סכום הקרוב ל-3,000,000 ₪.

"כרגע אתה נראה בריא, תחזור לעבוד". אך לאחר הליך הוכחות ממושך שילמה חברת הביטוח סך של 2,500,000 ₪.

התובע יליד 1967, עבד כסמנכ"ל תפעול בחברה בינ"ל. בעקבות מחלת לב אשר מתלקחת במקרים של סטרס, נאלץ התובע לפרוש מעבודתו ולשנות את אורח חייו לחלוטין. התובע פנה לחברת הביטוח אולם זו טענה כי התובע כשיר לעבודה שכן בכל הבדיקות המבוצעות, עולה שהתובע החלים ממחלתו. התובע פנה למשרדנו אשר הוכיח באמצעות חוות דעת רפואיות כי אמנם התובע בריא כיום אולם כל חזרה לעבודה עלולה להביאו למצב של סכנת חיים. לאחר הליך הוכחות ממושך בו נחקרו 5 מומחים רפואיים ועדים נוספים, נאותה חברת הביטוח לשלם לתובע פיצוי בסך 2,500,000 ₪

חברת הביטוח סירבה לשלם לתובע תגמולי אובדן כושר עבודה בטענה להסתרת מידע מהותי בהליך ההצטרפות לפוליסה. התיק הסתיים בגישור והתובע קיבל סך של כ- 800,000 ₪ !

התובע, עבד כמנהל מכירות בחברת היי-טק. מצבו הרפואי התדרדר עקב מיגרנות אשר אובחנו בסופו של יום ככאב ראש מקבצי. התובע עזב את עבודתו והגיש תביעה כנגד חברת הביטוח אולם האחרונה בחרה לדחות את תביעתו בטענה כי הסתיר את העובדה כי סבל בעברו מכאבי ראש וכן השתמש בקנאביס עוד טרם ההצטרפות לפוליסה. התובע הגיש תביעת לבית המשפט באמצעותנו, בה הוכחנו כי תשובותיו של התובע, על אף שהיו שגויות, לא ניתנו תוך כוונת מרמה אלא מתוך הבנה סובייקטיבית של התובע למצבו אשר ראה את עצמו כבריא. בהעדר היסוד הנפשי של מרמה, על המבטחת לשלם את תגמולי הביטוח, מה שאכן קרה לאחר הליך ממושך של גישור .

על אף היותו עובד בכיר בחברת הביטוח, סירבה המבטחת לשלם לו את תגמולי הביטוח כאשר איבד את כושר עבודתו. לאחר הליך גישור מורכב, נאותה חברת הביטוח לשלם פיצוי בסך 822,000 ₪.

התובע, יליד 1959, שימש כמפקח בכיר באחת מחברות הביטוח. בעקבות העומס והלחץ, לקה בהתקף לב. בעקבותיו שב לעבוד בחברת הביטוח אולם בעבודה אחרת בתחום ההדרכה. כאשר התובע פנה לחברת הביטוח על מנת שתשלם לו את תגמולי הביטוח, סירבה חברת הביטוח לשלם בטענה שאין שום מניעה שהתובע יחזור לתפקידו. התובע הגיש תביעה משפטית באמצעות משרדנו בה הוכיח כי אינו כשיר לעבודתו ולפיכך יש לשלם לו את ההפרש בשכר אותו הפסיד ברגע ששב לעבודה אחרת.

"פיברומיאלגיה זו לא סיבה להפסיק לעבוד. התיק הסתיים בפשרה והתובעת קיבלה סך של 500,000 ₪ !

התובעת, ילידת 1976, עבדה כמעצבת תלבושות. לימים החלה התובעת לסבול מכאבים מפושטים בגופה אשר אובחנו בסופו של יום כפיברומיאלגיה. הכאב היה כה קשה עד שנאלצה להפסיק את עבודתה. התובעת פנתה לחברת הביטוח במטרה לקבל את הפיצוי החודשי בגין אובדן כושר עבודתה, אולם זו דחתה את תביעתה בטענה כי היא כשירה לשוב לעבודתה. בצר לה, פנתה התובעת למשרדנו ובעקבות תביעה משפטית בה הוכח כי מצבה הרפואי של התובעת אינו מאפשר לה לשוב לעבודתה, הגיעו הצדדים להסכם פשרה לפיו תשלם הנתבעת סכום של 500,000 ₪

"החלמת מהסרטן, חזרי לעבוד !" לאחר הליך של גישור, שילמה חברת הביטוח את מלוא שווי הפוליסה, כולל השווי העתידי, בתשלום אחד בסך 546,608!

התובעת, ילידת 1962, עבדה כעוזרת רוקחת, עד שאיתרע מזלה והיא חלתה בסרטן לבלב סופני. כנגד כל הסיכויים, חייה ניצלו אולם היא נותרה כאובה ומצולקת פיזית ונפשית. לאחר כעשור ששולמו לה תגמולי ביטוח ע"י חברת הביטוח, החליטה לפתע חברת הביטוח להפסיק את התשלום בטענה שהתובעת כשירה לעבוד. התובעת פנתה למשרד פייל שכן על אף רצונה לשוב למעגל העבודה, מצבה הפיזי והנפשי לא מאפשר לה זאת. משרדנו הגיש תביעה משפטית כנגד חברת הביטוח אשר הסתיימה בגישור, כאמור.

אייטמים מהתקשורת